KURUMSAL

Misyonumuz

Müşteri odaklı hizmet anlayışı, müşteri portföyü, dürüst çalışma ilkeleri ve teknolojik alt yapısı sayesinde kaliteli hizmet vermeyi birincil hedef olarak belirleyen Karataş Rent A Car, profesyonel bir araç kiralama hizmeti sağlamaktadır. Müşterisine sunduğu çok yönlü ve kusursuz hizmetin yanında, sunduğu araçların seçiminden bakımına her konuda ince eleyip sık dokur. Müşterilerine sadece bir araç kiralamaz, aynı zamanda memnun kalacağı bir deneyim sunar.

Ekonomik sınıftan VIP sınıfa kadar geniş seçenek imkanlarını müşterisine sunan Karataş Rent A Car, uzun ve kısa dönem seçenekleri ile de çeşitli araç markaları portföyüne katarak farklı taleplere sahip her müşterisinin araç ihtiyacını karşılamaktadır. Uzman ve profesyonel çalışan kadrosuna sahip  Karataş Rent A Car,  hem Türkiye hem de yurtdışından gelen müşterileri ile iletişimde kendi ana dillerini kullanmayı tercih etmektedir. 

En büyük ilkemiz; müşterinin vizyonuna uygun çözümler üretmek,müşteriyle sağlıklı, dürüst, hızlı iletişimler kurabilmektir. Çünkü müşterilerimizle ilişkilerimizi kısa vadede düşünmeyiz. Biz biliriz ki onlar ihtiyaçları olduğunda bizimle çalışmanın ne kadar güven verici olduğunu bilirler. Onlar bilirler ki biz her zaman onlar için daima en iyisini düşünürüz.